23 Aralık 2011 Cuma

En sevdigim makyaj urunleri

Son zamanlarda vazgecemedigim makyaj malzemelerini sıralamaktan gurur duyarım. Hepsi sahsim tafaindan test edildi onaylandı!

1 numaralı favorim: Nars'ın Larger than Life göz kalemleri. Senelerdir denemedigim kalem kalmadı. Özellikle siyah göz kalemi, hangi markayı olursa olsun, göz kapağında en gec 2 saat sonra ikinci bir çizgiye yol açıyor. İlla ki saga sola bulaşıyor. Nars'ın kalemleri hem renk acısından çok zengin, hemde bütün gün aynen sürdüğüm gibi kalıyor. Öyle ki bazen uyumadan makyajımı temizlemeyi unutuyorum, 24 saat sonra hiç bozulmamış buluyorum bir gun once surdugum kalemi :) Simdilik mor ve siyah renkleri var bende ama sanirim yakinda butun renklerini alirim..

#2: Benefit Coralista allik. Şeftali tonlarında ve üstelik şeftali gibi mis kokuyor. Ne yalan söyleyeyim kokusuna bağlanmış olabilirim, belki de o yüzden vazgeçemiyorum! Benim cildim orta tonlarda, bu alligi durunca doğal bir pembelik veriyor yanaklarıma.

Üçüncü: Yves Saint Laurent'den Shocking mascara. Şimdiye dek kullandığım rimeller arasinda rengi en siyah olan siyah rimel. Kirpikleri oldukca uzun ve dolgun gosteriyor. Cogu zaman Nars'in (yine cok derin siyah renkte) kalemini cekip ustune bu rimeli kullaniyorum. Sonuc Belgin Doruk'un takma kirpikli goz makyajini aratmiyor.

Numero quatro (4) : Yine Nars'tan Roman Holiday Ruj ama mat olan degil, pamuk seker gibi tatli bir pembe, dudaktaki goruntusu de cok hafif, kokusu da bir tatli.. Cantada gezdirmelik. Her turlu makyaja uyuyor ama ben koyu siyah goz makyajini tamamlamakta tercih ediyorum. Siyah ve pembe tonlar bence her zaman klasik ve in bir goruntu.

YSL Shocking Rimel / Benefit Coralista Allik


Nars Larger than Life eyeliners / Nars Roman Holiday ruj

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme