16 Şubat 2012 Perşembe

Mazeretim var, sosyalim ben!

Yok ayol, dupeduz yalan. Oyle cok sosyal bir insan olsam hadi neyse.. Gunlerce pijamalar ustume yapisana dek evden cikmamisligim coktur. Yazmadigim 12 gun icinde araya dogumgunleri, dogumgunum, kisa bir haftasonu gezisi ve sevgililer gunu girdi dogru ama bunlarin hic biri mazeret degil buralari booooyle bos birakmama...
Asil sebep benim dizikolik olmam bence. Kendimi bilgisayar basinda bes dakika bos birakmaya gelmiyor, yemin ediyorum! Dun ve evvelki gunu, iznimin son gunleri yani, "Umutsuz Ev Kadinlari"nin 7 bolumunu izlemekle gecirdim mesela. Dizinin verdigi gazla o iki gün boyunca mutfağı ovdum parlattim, tencere tencere yemek yaptım. Oklava, merdane bulamadım, tahta kaşık sapiyla hamur açtım.
Organize isler by Ikea
İkea'dan aldığım zimbirtilari monte ettim. Yılbaşı ağacını topladım, çünkü çocukluğumdan beri dogum günümden önce kaldırılmasına izin vermem ağacın. Bildigin Derya Baykal moda bağladım, becerebilsem dikiş nakış yapmaya başlayacağım..
Halbuki sevgililer gunuyle ilgili yazmak istediğim bı ton şey vardı... Simdi sevgililer gunüyle ilgili yazabileceğim tek şey gunün menüsü :)

Sevgililer gunu masasini kurarkene
Kabakli Sandal kebabi, zeytinyagli fasulye ve pilav


Tavuklu borek


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme